תמי וינוגרד

תמי וינוגרד

בואו נכיר

תמי וינוגרד, שירותי מזכירה מהבית

ההתמחות שלי

שמי תמי וינוגרד ונותנת שירותי משרד במסגרת העסק שלי: C.R.hoMe
העסק שהקמתי נועד לתמוך בניהול קשרי הלקוחות (CRM) של עסקים, ומתן מענה לצרכים תפעוליים נוספים.
השירות שלי לבעלי עסקים, שבחרתי לעבוד איתם, מגיע ממקום של אמונה במוצרים / השירותים שהם נותנים. מהמקום הזה קל לי להזדהות עם המטרות של בעל העסק, ולפעול להצלחתו.
גם כשאני מבצעת פעולות רוטיניות כמו פעולות בקרה, תזמון מסרים בתוכנת דיוור, איסוף והזנת נתונים, סדר במסמכים וכדו', אני חושבת איזה ערך מוסף אני יכולה לתת מעבר לטיפול הטכני היבש, כדי לשפר תהליכים לטובת העסק, ומפעילה את היצירתיות שבי.
גם מחוץ לשעות העבודה אני חושבת על הנושאים שבטיפולי, ולא פעם דווקא אז עולים רעיונות לכתיבה שיווקית, ופתרון לבעיות שצצו.

דוגמאות לעבודה המתבצעת

שיחות מכירה ופולו-אפ

לא נבהלת משאלות של מתעניינים. למדתי לזהות את הצורך של הלקוח, ואם העסק יכול לתת את המענה לו הוא זקוק, אני משקפת לו את זה בצורה הכי ברורה.

בקרה ושירות לקוחות

במשך השנים פיתחתי נהלים המוכיחים את עצמם במעקב אחרי השיווק ושימור לקוחות, מתן שירות יעיל, ותפעול תקין של העסק. אוהבת לענות למתעניינים במאור פנים ובהבנה לצרכים שלהם (גם מעבר לקו / למייל ניתן להרגיש את הנימה האכפתית לחסר אותו הם מחפשים למלא). במקרה הצורך אני מתעדת את סיכום השיחה בתמצות ובדייקנות, כדי שהלקוח יובן כראוי.

גביית חובות

אני לא באה ממקום מאיים, אלא משדרת שאני באה ממקום של רצון לעזור לו מהסתבכות עם עלויות גביה נוספות או קנסות. היה לקוח שצרך שירותים באופן מסיבי אך נקלע לתסבוכת ופיגר בתשלומים. עברתי איתו על כל הסעיפים, והעברתי לו את המסר שאכפת לי לחסוך לו עלויות בעתיד. הסברתי לו איך לצרוך את שירותי העסק בצורה מושכלת ולא בזבזנית. ניכר היה שהעריך את הייעוץ והפניה המכובדת. הוא דאג להסדיר מיד את התשלומים והמשיך לצרוך את השירות ביעילות.

המלצות

רחל, אחראית קשרי לקוחות, מילגם

"אין ספק שנותנת שירות כזו היא נכס אדיר ונדיר לכל מעסיק. תמי מתייחסת לעבודה כאילו העסק הוא פרטי שלה וממילא הצלחתו – הצלחתה. לפיכך לא תחסוך כל מאמץ וכל השקעה ע"מ להביא כל פרויקט למיטב שבמיטב.
כל תיק מקבל טיפול עשרת אלפים מתוך תוכנית בהירה ובס"ד עם כל הכישורים הברוכים בהם נתברכה ובראש גדול ונחישות נדירה כובשת כל יעד ומזניקה את העסק קדימה וזאת למרות הצניעות והפשטות שהיא משדרת.
ממליצה בחום".

חבילת תשלום לבחירתך

איך?
העבודה מתבצעת כפרילנס ומהווה הוצאה מוכרת
איפה?
השירות ניתן מרחוק, מהמשרד הביתי
חבילת בייסיק:
25 שעות בחודש = 1,500 ש"ח
חבילת פרימיום:
35 שעות בחודש = 2000 ש"ח

הצעה מיוחדת בשבילך

אני נותנת לך אפשרות להתנסות ללא תשלום
אוכל לתת טעימה משירותיי חינם, כדי לנסות ולבחון אותי האם אני מתאימה לעסק שלך.

באפשרותך לבחור אחד מהשניים:
1. לבחון איתך התאמת פתרונות לניהול שירות הלקוחות באמצעות
מערכת CRM, כדי להעניק שירות מושלם, ובמידת הצורך, לבנות רשימת לידים פוטנציאלים ולבצע פולו-אפ.
2. לקבל משימות לביצוע, כשהצפי לזמן ביצוע הוא 1-2 שעות

אני כאן לשירותכם